Pirmās sacensības rudens pusē tika izvēlētas Siguldas kauss, kas piedāvāja lieliski smagu apvidu. Vēlējos sacensībās atsvaidzināt sacensību sajūtas, bet, diemžēl, pilnībā tas neizdevās, jo tika pieļautas ļoti daudz kļūdu abās dienās.

1.diena.

Sāku ātri un labi, bet tas ilga tikai 10-15 minūtes, kad ceļā uz 5.kp  īsti nesapratu reljefu un  izdomāju, ka esmu ieskrējis paralēlā situācijā un man jādodas atpakaļ. Tālāk jau steigā pēc šī punkta uztaisīju lielāko distances kļūdu uz 6.kp, kad iedomātā pēdējā piesaiste nebija tā, kuru biju iedomājies. Rezultātā sliktās redzamības un savas haotiskas rīcības dēļ nevarēju īsti atrast, kur esmu. Tālāk jau nedaudz nomierinājos un turpināju lēnāk, pieļaujot tikai sīkas neprecizitātes līdz distances beigu daļai, kur atkal uz 18.kp slikti redzamo taku tā arī neuzķēru, kā arī nevarēju uztvert savu atrašanās vietu. Uzticējos virzienam, kas nebija precīzs. Punkta paņemšana sagādāja problēmas. Beigās tikai 6.vieta un zaudēts daudz. Kļūdās arī nepiedodami daudz.

 

kluda18 kludas56

 

 

2.diena.

Biju noskaņojies labot vakardienas kļūdas un mēģināt aizsniegt trešo vietu kopvērtējumā, bet tas neizdevās. Viss gāja pēc plāna nedaudz ilgāk kā vakar, kas šajā gadījumā bija 20-25 minūtes, kad pieļāvu pirmo lielo kļūdu uz 9.kp, vienkārši paejot garām punktam ~15 metrus. Iespējams, pārāk steidzos. Centos nomierināties un turpināju distanci nedaudz lēnāk, pieļaujot arī sīkas neprecizitātes uz vairākiem punktiem. Distances beigās jūtami saguru, bet viss, šķiet, bija kārtībā. Uz 20.kp jau izdevās neprecīza izeja uz pļavu, kad vēl sajaucu pamatīgi vietu, kura iznāku uz pļavas, kā arī punktu, līdzīgi kā vakar, nevarēju paņemt, jo šo vietu nesapratu. Šoreiz biju izvēlējies ņemt drošu variantu pa dzelteno svītru, bet to tā arī neatradu. Punktu palīdzēja atrast tikai intuīcija un attāluma izjūta. Beigās dienā 4.vieta un atkal par daudz kļūdu.

kluda20 kluda9

 

Priecēja, ka abas dienas vismaz sākuma daļas un vēl epizodiski distances kādu no daļām pārvietojos līderu ātruma, kā arī bez kļūdu skrējieni ļautu noteikti cīnīties arī par uzvaru šajās sacensībās, arī šādā spēcīgā konkurencē. Galvenais uzdevums nākamajam startam tomēr saglabāt sākumā iesākto tempu un nezaudēt ne kripatu koncentrēšanos, kas šeit viennozīmīgi neizdevās.

 

Tiekamies Malienas kausā…

 

1,132 total views, 4 views today

Categories: Uncategorized

Comments are closed.