Nedēļu pēc Latvijas čempionāta biju nolēmis startēt Gulbenes kausā, jo ceļš uz to nebija jāmēro tāls. Sacensības bija pietiekoši kvalitatīvās, un galvenais mērķis bija izbaudīt sacensības.

1.diena

Vidējā distance, kuru sāku ļoti labi, taču resursi beidzās jau distances sākuma daļa, bet palīdzēja tas, ka biju jau noķēris Kristapu Ozoliņu, kurš startēja 2 minūtes priekšā. Tālāk jau divās vietās viņu izdevās apiet, jo viņš kļūdījās. Pirmajā reizē viņš mani noķēra, bet otrajā jau biju ticis priekšā vairāk, bet tad muļķīgu kļudu pieļāvu es, kas maksāja 1:30, un tad atkal biju iedzinēja lomā. Izdevās pietuvoties līdz 20 sekundēm, bet tad sākas jau finišs, un mani resursi bija beigušies. Beigās otrā vieta 50 sekundes aiz Artūra.

2.diena

Otrā diena bija sprinta distance. Gribēju veikt labu skrējienu, bet koncetrēšanās trūkums distances laikā noveda pie daudzām neprecizitātēm, kas rezultējās ar zaudēšanu Artūram, bet priecēja tas, ka fiziski viņam nezaudēju. Priecēja arī tas, ka resursu bija vairāk kā iepriekšējā dienā un distanci vairāk izbaudīju, un sevi tā neizmocīju kā dienu iepriekš.

960 total views, 7 views today

Categories: Uncategorized

2 Responses so far.

  1. Artūrs says:

    Nu nevajag jau tā melot visu priekšā, protams, ka zaudēji fiziski ne jau garīgi. 😀

  2. andris says:

    Nu splitos redzu ko citu, arī pirmajā dienā 😀

Leave a Reply

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box