Ir pieņemti lēmumi, iespējams pat drosmīgi, kuri ir izmetuši mani no laivas un daudz kas, ko es daru, ir savādāk. Februāra vidū pienāca brīdis, par kuru biju domājis vairāk kā gadu. Tas tika pacietīgi sagaidīts un izmantots, kā rezultātā,  gandrīz pilnībā varēju atstāt savu darba vietu un kravāt mantas, lai kopā ar Elīnu dotos virzienā, kur noteikti būs savādāk. Šobrīd mani var saukt par Madonas novada iedzīvotāju, jo esmu apmeties uz dzīvi Madonas tuvumā, un paradoksāli ierastajai IT videi, turpmāk darbošos arī bioloģiskajā lauksaimniecībā. Bet, runājot par mani kā sportistu, protams, es ļoti ceru, ka tas būs liels atspēriens manai turpmākai karjerai un spēšu sasniegt zīmīgus panākumus, jo apstākļi ir pietiekami ideāli, kurus pat šobrīd nespēju izmantot pilnībā un ar pacietīgu nepacietību gaidu sezonas sākumu.

n

 

   Pārcelšanās nebija īsa, jo nākamajā dienā pēc atvadīšanās no kolēģiem devos uz 2 nedēļu treniņnometni Izraēlā. Ļoti laipni jau otro reizi mani kopā ar Elīnu uzņēma Svētās zemes labākais orientierists Guy Sabo Bar. Priekšā jau bija arī Artūrs, un kopā ar mums, uz nedaudz īsāku laiku, pievienojās arī Artjoms. 2 nedēļas pagāja ļoti ātri, jo visu laiku ceļojām, trenējāmies un trenējāmies. Startēju arī vairākās sacensībās, bet jāatzīst, ka orientēšanās sacensībās starti neizdevās, jo pieļāvu daudz kļūdu, bet skriešana kopumā bija pietiekoši laba, lai nometnes beigās būtu smaids sejā par padarīto. Labākais visā treniņprocesā bija Telavivas pusmaratons, kuru veicu 1:13:14, un tiku pamanīts, kas, iespējams, arī ir tieši vajadzīgais solis uz priekšu, lai spētu skriet ātrāk. Sajūta, ka var trenēties kad vēlies un ķermenis to ļauj, ir lieliska, tāpēc bieži vien atrašanās uz ceļa bija patīkamāka nekā mežā, bet tas noteikti ir jāizlīdzina. Pēc siltiem apstākļiem 1 dienu biju iegriezies Latvijā, lai nākamajā jau dotos uz Slovēniju un pievienotos Latvijas Militārās izlases dalībniekiem treniņnometnē, kas tika aizvadītas LipicaOpen sacensību dienās. Apvidus mani pārsteidza un sagādāja problēmas, un jau otrajā sacensību dienā pastiepu potīti, kas manu treniņnometni uz 2 dienām pārrāva, bet turpināju darboties. Pavadītais laiks Slovēnijā arī bija uz pozitīvas nots, bet katrā ziņā pārliecību par savām orientēšanās spējām neguvu. Uzreiz no Slovēnijas devos uz Liepāju, kur pievienojas Latvijas izlases treniņnometnei vienā no maniem mīļākajiem apvidiem Latvijā. Pats galvenais, ka potīte jau bija atguvusies un nometnē varēju darboties par 95%, tāpēc izbaudīju katru treniņu mežā. Mājās, Madonā, atgriezos tieši savas 26. dzimšanas dienas priekšvakarā!

m

 

   Šobrīd dzīve, protams, ir skaista, jo aizvadu vienu kvalitatīvu treniņu pēc otra un cenšos darīt lietas, kuras iepriekš nespēju un izbaudu katru minūti, lai atspēriena moments izdotos pēc iespējas augstāks. Pēc Telavivas pusmaratona saņēmu uzaicinājumu startēt Maratons/Asics skriešanas komandā Skrien Latvija skriešanas seriālā. Pēc apspriedes ar treneri un kalendāra izpētes, protams, šo iespēju pieņēmu un kopā ar Jāni Kūmu startēšu 10km skrējienā 5 no 7 posmiem. Arī Stirnubuks.lv ir izrādījis interesi, tāpēc arī Taku skrējiena posmos būšu dalībnieks un centīšos būt Kalnu karalis. Orientēšanās pavasaris mani sagaidīs ar Kurzemes pavasari, Lieldienu balvu, Rīgas kausu, Latvijas Čempionāts nakts-o, 10Milu, Latvijas Čempionāts, Baltijas Čempionāts, kam sekos World Cup un Jukola. Protams, vislielākā pateicība ir cilvēkiem, kas mani atbalsta kā arī Isostar Latvia, Compressport Latvia, IGTISA, Maratons-Asics komandai un Madonas novada pašvaldībai.


#bio #dairy #farming Lai labi garšo…

A photo posted by Andris Jubelis (@andrisj) on

Stones are not my friends

A photo posted by Andris Jubelis (@andrisj) on

1,691 total views, 5 views today

Categories: Uncategorized

2 Responses so far.

  1. Aiga & Anatolijs says:

    Mūsuprāt, dzīve ārpus Rīgas rit patīkamāk! Lai jums abiem Madonas pusē ir forši!Aiga & Anatolijs, Siguldas novada iedzīvotāji

  2. Andris says:

    Jā, tā noteikti ir! Gaidam ciemos!

Leave a Reply

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box