Madonas_nov

 Madona district municipality

images

Isostar was launched in Switzerland in 1977 as the first exercise drink specially designed to meet the nutritional needs of athletes. With more than 35 years experience in food for sportsmen and women, Isostar is continuing its efforts in this field and is recognized as the European market leader. Strong demand from athletes has encouraged distribution of Isostar products in most European countries and the brand is currently still expanding rapidly. Isostar, with the constant aim of adapting its range to the nutritional needs of all sportsmen and women, is continually improving the composition of its products. Isostar objective is to ensure optimum support for the needs of athletes before, during and after exercise.

igtisa_team

Strongest Lithuanian orienteering elite club

mysport

MySport veikals ir specializēts sporta preču veikals, kura piedāvātos produktus varat iegādāties gan veikalā Rīgā, Dārzciema ielā 60, gan mūsu interneta veikalā.

Tur Jūs varat atrast visu nepieciešamo:

  • Distanču slēpošanai;
  • Skriešanai;
  • Riteņbraukšanai;
  • Triatlonam;
  • Orientēšanās sportam;
  • Rollerslēpošanai.

Mysport rūpējas par to, lai tieši  jūs varētu atrast visu nepieciešamo savām sportiskajām aktivitātēm. Zinošie pārdevēji, kuri arī paši aktīvi nodarbojas ar sportiskajām aktivitātēm, vienmēr sniegs noderīgus padomus piemērotākā inventāra, apavu un apģerba izvēlē.

Serviss: nodrošina arī slēpju un velosipēdu servisu.

Ārpusveikala aktivitātes: brīvajā laikā no ikdienas darba Mysport organizē arī distanču slēpošanas un riteņbraukšanas sacensības. Vasaras sezonā tas ir MySport MTB Kauss un ziemas sezonā MySport kauss distanču slēpošanā.

The Compression products in one brand, innovative, impressive, really work and help for users!

aabuves

Uzņēmums ir pieredzi dzīvojamo māju, veikalu, tūrisma objektu, sporta kompleksu, guļbūvju, lauksaimniecības un ražošanas objektu, autoservisu, vēsturisku būvju projektēšanā, būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī apdzīvoto vietu ūdens- saimniecības objektu un inženiertīklu būvniecībā un rekonstrukcijā.

madonas_buve

SIA “Madonas būve” tika dibināts 1999.gada 8.martā. Uzņēmuma pamatdarbība ir ēku būvniecība, ēku rekonstrukcija, būvuzraudzība.

mezmalas_mtb

 Madonas reģiona orientēšanās sporta komanda, arī MTB velo braukšanas komanda, kura piedalās lielākajos Latvijas MTB velo maratonos.

 

 

 

2,140 total views, 4 views today