Tele2/ZZ mobilā interneta modems bez maksas!

Vakar jau ietvītoju, ka Tele2 rīko "slepenu" akciju- Tele2 klientu apkalpošanas centros bez maksas var iegūt mobīlā interneta modemu un Zelta Zivtiņas sākuma komplektu. Viss kas ir jāizdara- jādodas uz tuvāko Tele2 klientu apkalpšanas centru, līdzi ņemot portatīvo datoru (tiek pierakstīts sērijas numurs) un mīļi jāpalūdz.

Kad prasa pamatojumu vai iemeslu, jāsaka, ka "Oskars atļāva" - tā tad arī ir parole. Jābūt arī Tele2 klientam, vai Zelta Zivtiņas lietotājam, pie tam, Zelta Zivtiņa var būt arī vakar aktivizēta :>

UPDATE: Jāiet uz klientu apkalpošanas centriem, nevis maziem reģionālajiem dīleriem. Madonā nedeva, teica, ka dod tikai klientu apkalpošanas centros.

UPDATE 2: No vietējā dīlera sapratu, ka tā akcija ir paredzēta klientiem, kas pirkuši portatīvos no Tele2. Tas arī izskaidro to, kāpēc pieraksta portatīvā sērijas numuru. Šķiet, ka kāds varētu dabūt pa kaklu par to, ka nepārbauda, vai tas tiešām ir Tele2 pārdots dators :)

UPDATE 3: Neticīgajiem:

 

Komentāri

normāli aplauzisos ja rit

normāli aplauzisos ja rit aiziesu un vini ar lielam acim uz mani skatisies kad teiksu 'oskars atlava'. tas nav joks ?

Pirmajā brīdī es arī sajutos

Pirmajā brīdī es arī sajutos kā galīgs muļķis, kad viņa uz mani skatījās kā uz iznākušu no trakonama. Kad pateicu "Oskars atļāva" uzreiz sekoja: Ko tad uzreiz neteici?

Rīt sabildēšu/saskenēšu pierādījumus- pašlaik netieku pie skenera ;)

Nav viss tik vienkārši,

Nav viss tik vienkārši, atnācu, pateicu un teju aplauzos - dod modemus tikai tiem, kam Oskars personīgi ir nosūtījis kodu, bet nu ja mīļi palūdz... ;)

kaut kā neticās, ka mūsdienās

kaut kā neticās, ka mūsdienās kaut ko par velti dala!
es jau varetu rit aiziet un ta pajautat, bet ko ja mani par galigu aunu uzskatīs....

Nu dod jau dod viņi tos

Nu dod jau dod viņi tos modemus bet tikai tad ja tavs dators ir pirkts pēdējo 2.mēnešu laikā - lai gan tas ir kā kurā vietā- Rīgā ir vietas kur to neprasa un var dabūt tāpat - bet citur kur prasa un nedod nekā..ja laimējas tad dabūt var arī tie kam datori ir jau pāris gadu

Es dabūju parādot pirms 3-4

Es dabūju parādot pirms 3-4 gadiem pirktu BenQ, kas nemaz nebija pirkts iekš Tele2 :>

Man tāds jautājums - vai šī

Man tāds jautājums - vai šī akcija vēl ir spēkā, un vai jābūt pilngadīgam, lai saņemtu šo modemu?